Motoristické aktivity


Jaké motoristické aktivity můžeme nabídnout?
Motoristické aktivity

Čtyřkolky


Vlastníme kvalitní čtyřkolky značky YAMAHA. Trať je možno stavět na jakémkoliv nezpevněném povrchu (štěrk, tráva, hlína apod.). Nerovnosti povrchu jsou výhodou. Před samotnou jízdou jsou jezdci důkladně vyškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami.


Minibiky

 
Motoristický sport pro děti i dospělé. Podmínkou pro stavbu kvalitní tratě je co nejhladší asfalt nebo podobný povrch. Trať se staví z pneumatik spojených igelitovou páskou. Minibike jsou díky automatické převodovce velice jednoduché na obsluhu.


Buggy Piaggio PGO 500i

 
Sportovní motoristická disciplína pro tu nejnáročnější klientelu.Tyto luxusní buggy o velikosti automobilu nižší střední třídy vynikají velmi kvalitním zpracováním, špičkovým závodním podvozkem s progresivním stavitelným odpružením.Terénní vozy

Terénní vozy zn. Suzuki Samurai 4x4 cabrio. Dvousedadlové modely s obrovskou průchodností terénem. Provozuschopné na jakémkoliv povrchu.


Vodní skútry

Disciplína pro dospělé (děti pouze s obsluhou). Používáme kvalitní skútry značky YAMAHA ( sedáky i stojky ). Možnost vlečení gumového člunu, popřípadě lyžaře.


Motorový člun

Pronájem motorového člunu je ideální pro ty, kteří mají rádi jak rychlou  tak vyhlídkovou jízdu. Možnost vyzkoušení vodních lyží za dozoru instruktora. Kapacita 9 osob včetně řidiče. 


Segway

Disciplína pro starší děti a dospělé. Vyzkoušejte velmi zvláštní pocit jízdy na posledních modelech těchto geniálních dvoukolých vozítek. Nakloňte se dopředu – Segway se rozjede, nakloňte se dozadu – Segway brzdí. Náklonem řidítek doleva nebo doprava zatáčíte.