Eventy


Firemní a obchodní akce › Teambuilding › Společenské a kulturní akce › Sportovní akce › Akce pro veřejnost › Servis a vybavení › Hostesky ›

 

Firemní a obchodní akce   

Máme více než deset let zkušeností s pořádáním řady firemních akcí. Připravíme tématicky laděné firemní akce s bohatým doprovodným programem. Zajistíme hladký průběh akce, hostesky, catering, taneční vystoupení, stand-up moderátory apod. Máme vlastní technické vybavení a zajistíme kvalitní a odpovídající prostory. Máme vždy plnou hlavu neotřelých nápadů, které budou Vás i Vaše hosty bavit.
 
více zde ›objednat ›

Teambuilding    

Teambuilding je spojením anglických slov „team“ = tým a „building“ = budování. Tedy tvorba či rozvoj týmu, stmelování týmu nebo budování týmové spolupráce apod. Teambuilding je formou zážitkového vzdělávání, hledání netradičních řešení a společné překonávání úkolů a výzev. Je to soubor různých aktivit často probíhajících v přírodě. Aktivity jsou koncipovány tak, aby zlepšily týmový výkon a spolupráci mezi zaměstnanci firmy.
 
více zde ›objednat ›

Společenské a kulturní akce    

PROMOTION AGENCY se tento rok začal podílet na pořádání prestižní mezinárodní soutěže krásy dívek do 26 let  - Miss princess of the world. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním větších i menších kulturních a společenských akcí. Svěřte nám pořádání Vaší akce a výsledek bude perfektní.
 
více zde ›objednat ›

Sportovní akce    

Pořádáme sportovně zábavné akce - firemní i pro veřejnost.


 
více zde ›objednat ›

 

Akce pro veřejnost   

Dětské dny, různé slavnosti, halloween party, čarodějnice, jubilea, festivaly atd.

Promotion agency pořádá nebo se podílí na pořádání či přímo sponzoruje množství akcí pro veřejnost – dětské dny, různé slavnosti, halloween party, čarodějnice, jubilea, hudební festivaly, historické bitvy.
 
více zde ›objednat ›

 

Servis a vybavení   

Zabezpečujeme kompletní logistiku v rámci pořádání firemních a individuálních eventů. Počínaje od návrhu projektu přes technické, personální zajištění, až po samotnou realizaci a organizaci akce: čtyřkolky, motokáry, rodeo bull, surfařské prkno, sumo, provazové aktivity, horolezecká stěna, bungee running, zorbing, paintball, kuše, luky, vzduchové pistole, ruské kuželky, lety horkovzdušným balónem a další.
 
více zde ›objednat ›

 

Hostesky  

Zajišťujeme hostesky na vaše PR nebo reklamní a promo akce či jiné firemní události.
 
více zde ›objednat ›
článek zobrazen: 17211x
Související články:
 • Reklama
  Velkoplošný tisk › Digitální tisk › Ofsetový tisk › Řezaná grafika › Reklamní předměty ›…
 • Tipy
   Využijte naší akční nabídky a tipů na podzimní i zimní aktivity na Vaše firemní akce! …
 

KONTAKT INFO

 • Telefon

  +420 608 977 763

 • Adresa

  ROB DESIGN AGENCY, s.r.o.
  Hněvkovská 1227/1,
  148 00 Praha 4 - Roztyly

 • E-mail

  info@robdesign.cz

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJOBLIBENĚJŠÍ AKTIVITY

 • Elektrický býk
 • Lukostřelba
 • Skákací hrad
 • Shoď ho
 • Paintball
 • Sumo ring
 • Simulátor dojení
Copyright © 2016-2024 - IamWRS vyroba-www.cz